13 листопада - Всесвітній День Доброти. Вченими доведено, що добрі люди менше хворіють і довше живуть. Як йдеться в дослідженні американських і японських психологів, чим більше ми здійснюємо добрих вчинків, тим щасливішими себе відчуваємо.
Це міжнародне свято має сприяти об’єднанню різних націй, незважаючи на мовні та культурні відмінності. Дуже важливо досягти єдності і взаєморозуміння, зберігши при цьому самобутність та унікальність.
Особливо актуальним це свято є сьогодні, коли Україна потерпає від воєнної агресії сусідньої держави, коли політичні сили всередині країни не можуть розділити владу.
Для всіх одна порада – послухайте дітей, які нерідко дають дорослі настанови!
Пам'ятайте, що Всесвітній День Доброти можна влаштовувати щодня. Давайте ж підтримаємо цей зворушливий і необхідний нам День! Будемо добрішими один до одного, посміхнемося світу, а світ посміхнеться нам у відповідь!
Історія про ланцюжок доброти
Колись давно, пізно ввечері, автомобіль одного молодого хлопця застряг за містом через снігові замети. Він став дуже нервувати, а в цей час поруч проїжджав вершник на коні. Наїзник запропонував йому свою допомогу і допоміг дотягнути автомобіль до міста. Коли хлопець спробував розплатитися з чоловіком, той сказав: «Мені не потрібна плата, але я хочу, щоб ти пообіцяв, що будеш таким же чином допомагати тим, хто опинився в біді».
Після цього, в різних життєвих ситуаціях хлопець допомагав людям, повторюючи ті самі слова, що сказав йому наїзник.
Одного разу, через багато років, він потрапив у нову халепу, і один підліток сміливо врятував його, ризикуючи своїм життям. Коли парубок спробував заплатити йому на знак подяки, підліток сказав: «Мені не потрібна плата, але я хочу, щоб ви пообіцяли ...»
Почувши це, хлопець відчув, як тепла хвиля заливає його серце: «Це – ланцюжок доброти, що я допомагав поширювати через багатьох людей. І, врешті-решт, він повернувся до мене. Насправді, всі добрі справи, що я зробив у своєму житті, принесли користь мені ж самому».
|